English [en]   Deutsch [de]   ελληνικά [el]   français [fr]   hrvatski [hr]   日本語 [ja]   українська [uk]  

ОсвітаАналіз випадків → Аргентина

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Приклади у Аргентині

Адміністративно Аргентина поділена на двадцять три політичні автономні утворення, які називаються провінціями. Вони проводять свою власну освітню політику, дотримуючись деяких основних керівних принципів Національного уряду. Це дозволяє освітнім закладам пристосувати навчальні програми до освітніх потреб. Дізнайтеся більше про освітню систему Аргентини у Вікіпедії.

Нижче наведено перелік освітніх закладів у Аргентині, які використовують вільне програмне забезпечення.

Християнська євангельська школа Неукена (ECEN)

Звичайному вчителю з обмеженими технічними навичками вдається переконати свою школу повністю перейти на вільне програмне забезпечення на тій підставі, що власницьке програмне забезпечення суперечить моральним і етичним цінностям, які пропагує школа.

Назад до прикладів

[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

Фонд вільного програмного забезпечення - це провідна організація, відповідальна за розробку операційної системи GNU. Підтримайте GNU і ФВПЗ покупкою посібників і інших товарів, приєднанням до ФВПЗ в якості члена-партнера або пожертвуваннями прямо у фонд чи черезFlattr.

перейти на початок