linking-gnu.tr.po

Mismatched links: 4.

Mismatched ids: 0.

#text
15  
We suggest that you use the <a href="/graphics/agnuhead.html">GNU head</a> art for links to our <a href="/">home page</a> and the <a href="/graphics/philosophicalgnu.html">philosophical gnu</a> for links to our <a href="/philosophy/">philosophy page</a>. Other art can be found in the <a href="/graphics/graphics.html">GNU Art Gallery</a> (for example, <a href="/graphics/heckert_gnu.html">a bold GNU head</a>). There are some <a href="/graphics/gnubanner.html"> banners</a> you can use. You are free to use whatever art you want! :-) 
<a href="/">Ana sayfamıza</a> bağlantılar için <a href="/graphics/agnuhead.html">GNU kafası (<em>GNU head</em>)</a> sanat yapıtını ve <a href="/philosophy/">felsefe sayfamıza</a> bağlantılar için <a href="/graphics/philosophicalgnu.html">felsefi gnu (<em>philosophical gnu</em>)</a>'yu kullanmanızı öneririz. Diğer sanat yapıtları, <a href="/graphics/graphics.html">GNU Sanat Galerisi (<em>GNU Art Gallery</em>)</a>'nde bulunabilir (örneğin; <a href="/graphics/heckert_gnu.html">cesur bir GNU kafası [<em>a bold GNU head</em>]</a>). Kullanabileceğiniz bazı <a href="/graphics/gnubanner.html">afişler</a> var. İstediğiniz sanat yapıtını kullanmakta özgürsünüz! :-) 
19  
Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and submitting translations of this article. 
Çevirilerimizde bulmuş olabileceğiniz hataları, aklınızdaki soru ve önerilerinizi lütfen <a href="mailto:web-translators@gnu.org">bize&nbsp;bildirin</a>.</p><p>Bu yazının çeviri düzenlemesi ve sunuşu ile ilgili bilgi için lütfen <a href="/server/standards/README.translations.html">Çeviriler BENİOKU</a> sayfasına bakın. Bu sayfanın ve diğer tüm sayfaların Türkçe çevirileri gönüllüler tarafından yapılmaktadır; Türkçe niteliği yüksek bir <a href="/home.html">www.gnu.org</a> için bize yardımcı olmak istiyorsanız, <a href="https://savannah.gnu.org/projects/www-tr">çalışma&nbsp;sayfamızı</a> ziyaret edebilirsiniz.