free-software-song.tr.po

Mismatched links: 15.

Mismatched ids: 0.

#text
23  
A <a href="/music/free-software-song.au">recording (.au format)</a> of Richard Stallman singing this song, also available in <a href="/music/free-software-song.ogg">Ogg Vorbis format</a>. (If you are not used to a meter of 7/8, you may perceive it as inability to keep time.) 
<a href="https://www.stallman.org/">Richard Stallman</a> tarafından söylenen bir <a href="/music/free-software-song.au">kayıt (.au biçiminde)</a>, kaydın <a href="/music/free-software-song.ogg">Ogg Vorbis biçimi</a> de var. (7/8'lik ölçüye alışkın değilseniz, tempoya uymakta zorlanabilirsiniz.) 
26  
A <a href="/music/free-software-song-herzog.ogg">recording (.ogg)</a> of Katie Herzog performing the Free Software Song, released under <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/">CC BY-NC-ND</a>. 
<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/">CC-BY-NC-ND</a> altında yayımlanan Özgür Yazılım Şarkısı'nı seslendiren Katie Herzog'un bir <a href="/music/free-software-song-herzog.ogg">kaydı (.ogg)</a>. 
36  
This rock/metal version is put out by <a href="https://web.archive.org/web/20150719082345/http://freesoftwaresong.altervista.org/"> Loneload</a> available in <a href="/music/loneload-free-software-song.ogg"> Ogg Vorbis</a> format (2.2MB), released under <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/">CC BY</a>. 
Bu rock/metal sürüm, <a href="https://web.archive.org/web/20150719082345/http://freesoftwaresong.altervista.org/">Loneload</a> tarafından <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/">CC BY</a> altında yayımlanan <a href="/music/loneload-free-software-song.ogg">Ogg Vorbis</a> biçiminde (2,2 MB) sunuldu. 
38  
In 2012, the band Sebkha-Chott released a <em>matricide</em> of the Free Software Song to celebrate the death of <a href="https://www.laquadrature.net/en/ACTA">ACTA</a>. It's available in <a href="https://ia800207.us.archive.org/14/items/Sebkha-Chott_FSFSongIsHip_2012/SC_FSF.ogg"> Ogg Vorbis</a> (2.3MB), or in <a href="https://ia800207.us.archive.org/14/items/Sebkha-Chott_FSFSongIsHip_2012/SC_FSF.flac"> FLAC</a> (10.1MB), under the <a href="https://directory.fsf.org/wiki/License:Free-Art-L-v1.3">Free Art License, version 1.3</a>. 
2012'de müzik grubu Sebkha-Chott, <a href="https://www.laquadrature.net/en/ACTA"><abbr title="Anti-Counterfeiting Trade Agreement (Sahtecilik Karşıtı Ticaret Anlaşması)">ACTA</abbr></a>'nın ölümünü kutlamak için Özgür Yazılım Şarkısı'nın bir <em>anne katilliğini</em> yayımladı. <a href="//directory.fsf.org/wiki/License:Free-Art-L-v1.3">Özgür Sanat Lisansı'nın 1.3 sürümü</a> altında <a href="https://archive.org/download/Sebkha-Chott_FSFSongIsHip_2012/SC_FSF.ogg">Ogg Vorbis</a> (2,3MB) veya <a href="https://archive.org/download/Sebkha-Chott_FSFSongIsHip_2012/SC_FSF.flac">FLAC</a> (10,1MB) şeklinde mevcuttur. 
42  
You can get a <a href="/music/free-software-song.pdf">typeset score</a> of the song made with <a href="https://lilypond.org/">GNU LilyPond</a>. The LilyPond <a href="/music/free-software-song.ly">source</a> for the typeset score is also available. 
<a href="https://lilypond.org">GNU LilyPond</a> ile yapılmış şarkının bir <a href="/music/free-software-song.pdf">yazı dizgisi sonucunu</a> edinebilirsiniz. Yazı dizgisi sonucu için LilyPond <a href="/music/free-software-song.ly">kaynağı</a> da mevcuttur. 
51  
Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and contributing translations of this article. 
Çevirilerimizde bulmuş olabileceğiniz hataları, aklınızdaki soru ve önerilerinizi lütfen <a href="mailto:web-translators@gnu.org">bize&nbsp;bildirin</a>.</p><p>Bu yazının çeviri düzenlemesi ve sunuşu ile ilgili bilgi için lütfen <a href="/server/standards/README.translations.html">Çeviriler BENİOKU</a> sayfasına bakın. Bu sayfanın ve diğer tüm sayfaların Türkçe çevirileri gönüllüler tarafından yapılmaktadır; Türkçe niteliği yüksek bir <a href="/home.html">www.gnu.org</a> için bize yardımcı olmak istiyorsanız, <a href="https://savannah.gnu.org/projects/www-tr">çalışma&nbsp;sayfamızı</a> ziyaret edebilirsiniz.