can-you-trust.tr.po

Mismatched links: 4.

Mismatched ids: 0.

#text
18  
For further information about treacherous computing, see the <a href="https://www.cl.cam.ac.uk/~rja14/tcpa-faq.html"> &ldquo;Trusted Computing&rdquo; Frequently Asked Questions</a>. 
Güvenilmez işletim hakkında daha fazla bilgi için, <a href="https://www.cl.cam.ac.uk/users/rja14/tcpa-faq.html">&ldquo;Güvenli İşletim&rdquo; Sıkça Sorular Sorular</a> sayfasına bakınız. 
38  
Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and contributing translations of this article. 
Çevirilerimizde bulmuş olabileceğiniz hataları, aklınızdaki soru ve önerilerinizi lütfen <a href="mailto:web-translators@gnu.org">bize&nbsp;bildirin</a>.</p><p>Bu yazının çeviri düzenlemesi ve sunuşu ile ilgili bilgi için lütfen <a href="/server/standards/README.translations.html">Çeviriler BENİOKU</a> sayfasına bakın. Bu sayfanın ve diğer tüm sayfaların Türkçe çevirileri gönüllüler tarafından yapılmaktadır; Türkçe niteliği yüksek bir <a href="/home.html">www.gnu.org</a> için bize yardımcı olmak istiyorsanız, <a href="https://savannah.gnu.org/projects/www-tr">çalışma&nbsp;sayfamızı</a> ziyaret edebilirsiniz.