javascript-trap.tr.po

Mismatched links: 4.

Mismatched ids: 0.

#text
40  
<strong>Acknowledgements:</strong> I thank <a href="/people/people.html#mattlee">Matt Lee</a> and <a href="https://johnresig.com/">John Resig</a> for their help in defining our proposed criterion, and David Parunakian for bringing the problem to my attention. 
<strong>Teşekkürler:</strong> <a href="/people/people.html#mattlee">Matt Lee</a> ve <a href="https://johnresig.org">John Resig</a>'e önerdiğimiz ölçütleri tanımlamamıza yardım ettikleri için ve hususu dikkatime sunduğu için David Parunakian'a teşekkür ediyorum. 
43  
Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and contributing translations of this article. 
Çevirilerimizde bulmuş olabileceğiniz hataları, aklınızdaki soru ve önerilerinizi lütfen <a href="mailto:web-translators@gnu.org">bize&nbsp;bildirin</a>.</p><p>Bu yazının çeviri düzenlemesi ve sunuşu ile ilgili bilgi için lütfen <a href="/server/standards/README.translations.html">Çeviriler BENİOKU</a> sayfasına bakın. Bu sayfanın ve diğer tüm sayfaların Türkçe çevirileri gönüllüler tarafından yapılmaktadır; Türkçe niteliği yüksek bir <a href="/home.html">www.gnu.org</a> için bize yardımcı olmak istiyorsanız, <a href="https://savannah.gnu.org/projects/www-tr">çalışma&nbsp;sayfamızı</a> ziyaret edebilirsiniz.