08whatsnew.uk.po

Mismatched links: 5.

Mismatched ids: 0.

#text
7  
The FSF is searching for people who can help to port <a href="http://www.gnewsense.org/Projects/Lemote">gNewSense</a> to the Lemote laptop, a MIPS-based system. If you can help please contact info (at) fsf.org or Richard Stallman: rms (at) gnu.org . 
Фонд вільного програмного забезпечення FSF шукає людей, які можуть допомогти портувати <a href="http://wiki.gnewsense.org/ForumMain/GNewSenseMIPSPort">gNewSense</a> на ноутбук Lemote, базовану на MIPS систему. Якщо ви можете - будь-ласка зв'яжіться за адресою info (at) fsf.org чи напряму із Річардом Столменом за адресою: rms (at) gnu.org . 
32  
<a href="/server/04whatsnew.html"> <strong>2004</strong> </a> 
<a href="/server/05whatsnew.html"> <strong>2004</strong> </a> 
42  
Please send FSF &amp; GNU inquiries to <a href="mailto:gnu@gnu.org"><em>gnu@gnu.org</em></a>. There are also <a href="/contact/">other ways to contact</a> the FSF. 
Будь-ласка надсилайте до ФВПЗ &amp; запити стосовно GNU на адресу <a href="mailto:gnu@gnu.org"><em>gnu@gnu.org</em></a>. Також існують <a href="/contact/">інші шляхи для зв'язку із</a> ФВПЗ. <br />Будь-ласка надсилайте неробочі посилання та інші виправлення чи побажання на адресу <a href="mailto:webmasters@gnu.org"><em>webmasters@gnu.org</em></a>. 
43  
Please send broken links and other corrections or suggestions to <a href="mailto:webmasters@gnu.org"><em>webmasters@gnu.org</em></a>. 
Будь-ласка надсилайте до ФВПЗ &amp; запити стосовно GNU на адресу <a href="mailto:gnu@gnu.org"><em>gnu@gnu.org</em></a>. Також існують <a href="/contact/">інші шляхи для зв’язку із</a> ФВПЗ. <br />Будь-ласка надсилайте неробочі посилання та інші виправлення чи побажання на адресу <a href="mailto:webmasters@gnu.org"><em>webmasters@gnu.org</em></a>. 
44  
Please see the <a href="/server/standards/README.translations.html">Translations README</a> for information on coordinating and submitting translations of this article. 
Ми намагалися зробити цей переклад точним та якісним, але виключити можливість помилки ми не можемо. Надсилайте, будь ласка, свої зауваження і пропозиції щодо перекладу за адресою <a href="mailto:web-translators@gnu.org">&lt;web-translators@gnu.org&gt;</a>. </p><p>Відомості з координації та пропозицій перекладів наших статей див. у <a href="/server/standards/README.translations.html">&ldquo;Посібнику з перекладу&rdquo;</a>.