English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   日本語 [ja]   русский [ru]   українська [uk]  

Associate members power up the Free Software Foundation. Help smash our goal of 700 new members or donate by December 31st!

Join

$38 497
$450 000

Цей переклад може не відображати змін, внесених із 2017-09-04 у англійський оригінал. Ви можете поглянути на ці зміни. Будь-ласка перегляньте файл README стосовно перекладів для того, щоб отримати інформацію про координування перекладів цієї статті.

Винятки з ліцензій GNU

Виняток сценарію пакету configure Autoconf

Цей виняток призначений для того, щоб дозволити розповсюдження типових вихідних файлів Autoconf на умовах вибору (в тому числі невільних). Це необхідно, бо Autoconf включає частину своїх власних програм   які в іншому випадку ліцензувалися б GPLv3   у свої вихідні файли.

Виняток для бібліотек часу виконання GCC

Цей виняток призначений для того, щоб дозволити розробникам компілювати програми не під GPL з допомогою GCC до тих пір, поки вони не застосовують невільних додаткових модулів або інших розширень компілятора. Для цього потрібний додатковий дозвіл, тому що при нормальній роботі GCC включає деякі програми під GPL у двійкові файли, які він створює.

Адреси для посилань

При посиланні на виключення з ліцензій GNU зазвичай найкраще посилатися на останню версію; тому канонічні URL, на кшталт http://www.gnu.org/licenses/gcc-exception.html, не містять номера версії. Однак іноді вам може знадобитися послатися на конкретну версію даного виключення з ліцензії. У цих ситуаціях ви можете скористатися наступними посиланнями:

Виняток сценарію пакету configure Autoconf
Виняток сценарію configure пакету Autoconf 3.0
Виняток для бібліотек часу виконання GCC
Виняток бібліотеки часу виконання GCC 3.1, Виняток бібліотеки часу виконання GCC 3

Неофіційні переклади

ПЕРЕЙТИ НА ПОЧАТОК


[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

The Free Software Foundation is the principal organizational sponsor of the GNU Operating System. Support GNU and the FSF by buying manuals and gear, joining the FSF as an associate member, or making a donation, either directly to the FSF or via Flattr.