English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   日本語 [ja]   português do Brasil [pt-br]   русский [ru]   українська [uk]  

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Рекомендовані ліцензії з копілефтом

This page is maintained by the Free Software Foundation's Licensing and Compliance Lab. You can support our efforts by making a donation to the FSF. Have a question not answered here? Check out some of our other licensing resources or contact the Compliance Lab at licensing@fsf.org.

На цій сторінці перераховані ліцензії з копілефтом, які ми рекомендуємо для застосування в проектах по розробці вільних програм і пов'язаної з ними документації.

Програмні ліцензії

Ліцензії для документації

Щоб детальніше дізнатися про те, коли і чому ми рекомендуємо ці ліцензії, зверніться, будь ласка, до статті “Як вибрати ліцензію для своєї власної роботи”. Зверніть увагу, що рекомендованими є тільки вище перераховані ліцензії з копілефтом; інші ліцензії, обговорені в тому посібнику, не є ліцензіями з копілефтом або пропонуються для застосування у вужчому колі випадків.

Назад до сторінки ліцензій GNU

TOP

[логотип ФВПЗ]“Фонд вільного програмного забезпечення (ФВПЗ) — некомерційна організація, задачею якої є сприяння свободі користувачів комп'ютерів у всьому світі. Ми захищаємо права усіх користувачів програм”.

JOIN SHOP