This translation may not reflect the changes made since 2012-06-05 in the English original.

You should take a look at those changes. Please see the Translations README for information on maintaining translations of this article.

Odpoveď na Word prílohy

Toto je automatická správa:

Dokument, ktorý ste poslali nemá formát Internetovej pošty. Má proprietárny formát ktorý je nečitateľný na niektorých typoch počítačov, vrátane tých ktoré používajú nevidiaci a slabozraký čitatelia, a na starších počítačoch v iných krajinách. V mnoha prípadoch je veľkosť súboru neporovnateľne väčšia ako by mal obyčajný text obsahujúci tú istú informáciu. (Aj keď to VYZERÁ ako čistý text pre vás, v skutočnosti nieje pretože obsahuje značné množstvo nepotrebných formátovacích príkazov, tlačových informácií a podobne). Navyše, dokumenty Microsoft Word sú často napadnuté vírusmi. Dokumenty programov Excel, Access, a Power Point sú tiež napadnuteľné vírusmi.

Prosím, túto správu „Uložte ako” DOS Text, HTML alebo PDF (Portable Document Format - Prenosný formát dokumentov) a pošlite výsledný súbor ako prílohu. Inou možnosťou je jednoducho napísať vašu správu priamo do mailu (nie Microsoft Outlook alebo Microsoft Word), potom vôbec nebudete prílohu potrebovat.

Vo vysoko nepravdepodobnom prípade že váš dokument nemôže byť konvertovaný do otvoreného, neproprietárneho formátu, zvážte jeho poslanie na nejakú web stránku a pošlite e-mail s URL adresou tejto stránky.

Ďakujem.

(Microsoft je kriminálna spoločnosť ktorá bola uznaná vinnou za porušovanie protimonopolných nariadení americkými okresnými a odvolacími súdmi.)