English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   hrvatski [hr]   日本語 [ja]   українська [uk]  

BREAKING: Knocking Down The HACIENDA

GNU hackers opened the GHM by revealing the offensive HACIENDA global surveillance program for TWD, and how to knock it down with stealth TCP services! Watch it now! [more]

ОсвітаПриклади → Індія

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Приклади у Індії

Стаття індійського науковця В. Сасі Кумар, в якій детально пояснюється, які структурована освітня система у Індії із значними замітками про її розвиток впродовж історії. У статті також охоплює випадок Керала, штату в Індії, в якому успішно запроваджено вільне програмне забезпечення в тисячах шкіл завдяки урядовому проекту IT@School.

Деякі замітки про освітню систему Індії можна також знайти у Вікіпедії.

Нижче перелічено освітні заклади у Індії, які використовують вільне програмне забезпечення.

Амбедкарський громадський обчислювальний центр

Група прихильників вільного програмного забезпечення створила комп'ютерний центр в одномубідному районі Бангалору, щоб діти із знедолених сімей могли здобути комп'ютерні навички.

Ірімпанамська річна вища середня школа

Одна з декількох тисяч шкіл, що використовують винятково вільне програмне забезпечення як результат програми, підтриманої урядом штату Керала.

Назад до Аналізу випадків

[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

Фонд вільного програмного забезпечення - це провідна організація, відповідальна за розробку операційної системи GNU. Підтримайте GNU і ФВПЗ покупкою посібників і інших товарів, приєднанням до ФВПЗ в якості члена-партнера або пожертвуваннями прямо у фонд чи черезFlattr.

перейти на початок