English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   hrvatski [hr]   日本語 [ja]   українська [uk]  

Thanks to your support, 2015 marks 30 years of the FSF! In the next 30 years, we want to do even more to defend computer user rights. To kick off in that direction, we're setting our highest-ever fundraising goal of $525,000 by January 31st. Read more.

$525K
26% (138K)
Count me in

ОсвітаПриклади → Індія

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Приклади у Індії

Стаття індійського науковця В. Сасі Кумар, в якій детально пояснюється, які структурована освітня система у Індії із значними замітками про її розвиток впродовж історії. У статті також охоплює випадок Керала, штату в Індії, в якому успішно запроваджено вільне програмне забезпечення в тисячах шкіл завдяки урядовому проекту IT@School.

Деякі замітки про освітню систему Індії можна також знайти у Вікіпедії.

Нижче перелічено освітні заклади у Індії, які використовують вільне програмне забезпечення.

Амбедкарський громадський обчислювальний центр

Група прихильників вільного програмного забезпечення створила комп'ютерний центр в одномубідному районі Бангалору, щоб діти із знедолених сімей могли здобути комп'ютерні навички.

Ірімпанамська річна вища середня школа

Одна з декількох тисяч шкіл, що використовують винятково вільне програмне забезпечення як результат програми, підтриманої урядом штату Керала.

Назад до Аналізу випадків

[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

Фонд вільного програмного забезпечення - це провідна організація, відповідальна за розробку операційної системи GNU. Підтримайте GNU і ФВПЗ покупкою посібників і інших товарів, приєднанням до ФВПЗ в якості члена-партнера або пожертвуваннями прямо у фонд чи черезFlattr.

перейти на початок