English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   日本語 [ja]   русский [ru]   українська [uk]  

Thanks to your support, 2015 marks 30 years of the FSF! In the next 30 years, we want to do even more to defend computer user rights. To kick off in that direction, we're setting our highest-ever fundraising goal of $525,000 by January 31st. Read more.

$525K
28% (145K)
Count me in

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Рекомендовані ліцензії з копілефтом

This page is maintained by the Free Software Foundation's Licensing and Compliance Lab. You can support our efforts by making a donation to the FSF. Have a question not answered here? Check out some of our other licensing resources or contact the Compliance Lab at licensing@fsf.org.

На цій сторінці перераховані ліцензії з копілефтом, які ми рекомендуємо для застосування в проектах по розробці вільних програм і пов'язаної з ними документації.

Програмні ліцензії

Ліцензії для документації

Щоб детальніше дізнатися про те, коли і чому ми рекомендуємо ці ліцензії, зверніться, будь ласка, до статті “Як вибрати ліцензію для своєї власної роботи”. Зверніть увагу, що рекомендованими є тільки вище перераховані ліцензії з копілефтом; інші ліцензії, обговорені в тому посібнику, не є ліцензіями з копілефтом або пропонуються для застосування у вужчому колі випадків.

Назад до сторінки ліцензій GNU

[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

Фонд вільного програмного забезпечення - це провідна організація, відповідальна за розробку операційної системи GNU. Підтримайте GNU і ФВПЗ покупкою посібників і інших товарів, приєднанням до ФВПЗ в якості члена-партнера або пожертвуваннями прямо у фонд чи черезFlattr.

перейти на початок