English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   polski [pl]   русский [ru]   slovenčina [sk]  

Associate members power up the Free Software Foundation. Help smash our goal of 700 new members or donate by December 31st!

Join

$62,176
$450,000

This is a translation of an original page in English.

Odpoveď na Word prílohy

Toto je automatická správa:

Dokument, ktorý ste poslali nemá formát Internetovej pošty. Má proprietárny formát ktorý je nečitateľný na niektorých typoch počítačov, vrátane tých ktoré používajú nevidiaci a slabozraký čitatelia, a na starších počítačoch v iných krajinách. V mnoha prípadoch je veľkosť súboru neporovnateľne väčšia ako by mal obyčajný text obsahujúci tú istú informáciu. (Aj keď to VYZERÁ ako čistý text pre vás, v skutočnosti nieje pretože obsahuje značné množstvo nepotrebných formátovacích príkazov, tlačových informácií a podobne). Navyše, dokumenty Microsoft Word sú často napadnuté vírusmi. Dokumenty programov Excel, Access, a Power Point sú tiež napadnuteľné vírusmi.

Prosím, túto správu „Uložte ako” DOS Text, HTML alebo PDF (Portable Document Format - Prenosný formát dokumentov) a pošlite výsledný súbor ako prílohu. Inou možnosťou je jednoducho napísať vašu správu priamo do mailu (nie Microsoft Outlook alebo Microsoft Word), potom vôbec nebudete prílohu potrebovat.

Vo vysoko nepravdepodobnom prípade že váš dokument nemôže byť konvertovaný do otvoreného, neproprietárneho formátu, zvážte jeho poslanie na nejakú web stránku a pošlite e-mail s URL adresou tejto stránky.

Ďakujem.

(Microsoft je kriminálna spoločnosť ktorá bola uznaná vinnou za porušovanie protimonopolných nariadení americkými okresnými a odvolacími súdmi.)

NÁVRAT NA ZAČIATOK


[FSF logo]“Our mission is to preserve, protect and promote the freedom to use, study, copy, modify, and redistribute computer software, and to defend the rights of Free Software users.”

The Free Software Foundation is the principal organizational sponsor of the GNU Operating System. Support GNU and the FSF by buying manuals and gear, joining the FSF as an associate member, or making a donation, either directly to the FSF or via Flattr.