English [en]   Deutsch [de]   ελληνικά [el]   español [es]   français [fr]   hrvatski [hr]   italiano [it]   日本語 [ja]   lietuvių [lt]   português do Brasil [pt-br]   русский [ru]   українська [uk]  

Associate members power up the Free Software Foundation. Help smash our goal of 700 new members or donate by December 31st!

Join

$38 497
$450 000

ОсвітаАналіз випадківІндія →Амбедкарський громадський обчислювальний центр (AC3)

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Амбедкарський громадський обчислювальний центр (AC3)

Наступна інформація надіслана нам групою добровольців, які працюють у Центрі.

Місцезнаходження

Центр розташований на плані Судхаршан (Sudharshan Layout) за шосе Баннерґата (Bannerghatta) у Бангалорі, штат Карнатака, Індія.

Про

Амбедкарський громадський обчислювальний центр - це не приватний чи муніципальний освітній заклад. Насправді це - обчислювальний освітній центр, створений молоддю з локальної групи під назвою Амбедкар Санґа, яка працює у нетрях регіону.

Центр був заснований в 2007 році з метою залучення до світу комп'ютерів знедолених дітей і молоді, які в іншому випадку мали б малу можливість увійти в контакт з цією технологією.

Група складається з 15 людей - юнаків та юнок віком до 13 до 23 років. Вони відвідували заняття тричі на тиждень по дві години кожне.

Мотивація

У районі, в якому знаходиться центр, розташований відсутні навіть основні життєві умови. Ми думаємо, що діти у цьому місці повинні відчувати у собі прагнення до свободи при навчанні роботи на комп'ютері, а вільне програмне забезпечення служить саме цій цілі. Вільні програми - це спосіб, через який слід говорити про свободу.

Як ми це робимо

Не було перехідного процесу. Ми просуваємо вільне програмне забезпечення і почали з прямого встановлення вільного програмного забезпечення на комп'ютери, які використовуються, тому у нас немає будь-яких серйозних особливих труднощів у налаштуванні системи. Наша основна проблема стосується нестачі обладнання. Ми використовуємо тільки ноутбуки, а потрібно нам стільки, скільки ми можемо їх отримати. В нашій роботі ми покладаємося на пожертви.

Прихильність до вільного програмного забезпечення

Ми маємо п'ять робочих станцій, усі з яких є ноутбуками, що працюють на повністю вільних операційних системах.

Усі використовувані нами програми є вільним програмним забезпеченням. Наприклад, ми використовуємо LibreOffice для електронних таблиць та для написання звичайних текстових документів, а GIMP для графіки.

Результати

Перегляд веб-сторінок з використанням вільного програмного забезпечення допомагає цій молоді мати доступ до безпечного і надійного підходу до навколишнього світу. Вільні графічні програми на кшталт GIMP дозволяють їм легко і вільно виражати свої творчі здібності.

Один з знедолених дітей, які відвідують заняття в центрі, досягнув великих вмінь у використанні GIMP. Його роботи представлені та продані на місцевій конференції з вільного програмного забезпечення. Фотографія праворуч показує врученням йому Річардом Столменом копії есе під назвою “Майбутнє - наше”, яке було створене у центрі.

Деякі з дітей, які відвідують наші заняття, відвідують також і комп'ютерні курси в школі. Вони кажуть, що навички, набуті ними в центрі, надали неоціненну допомогу у відвідуванні та успішного складання цих курсів.

Нам повідомили, що вагомі зусилля добровольців вільного програмного забезпечення поширюються в ці бідні райони міста з чудовими результатами. Якщо ви хочете внести свій внесок або подарувати ноутбуки для цієї групи, будь ласка, напишіть нам на <education@gnu.org>.

Зображення на цій сторінці доступне на умовах ліцензії CC-BY-SA, Із зазначенням автора - Розповсюдження на тих самих умовах 3.0 Неадаптована.

Більше прикладів у Індії
Назад до прикладів

ПЕРЕЙТИ НА ПОЧАТОК


[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

The Free Software Foundation is the principal organizational sponsor of the GNU Operating System. Support GNU and the FSF by buying manuals and gear, joining the FSF as an associate member, or making a donation, either directly to the FSF or via Flattr.