Цей переклад може не відображати змін, внесених із 2021-09-16 у англійський оригінал.

Ви можете поглянути на ці зміни. Будь-ласка перегляньте файл README стосовно перекладів для того, щоб отримати інформацію про координування перекладів цієї статті.

Відкинути директиву про охорону ІВ

Коаліція громадянських свобод і групи споживачів виступають проти запропонованої директиви щодо посилення покарання за порушення авторських прав і патентів:

http://www.ipjustice.org/digital-rights/ipj-white-paper-acta-2008/

Фонд вільного програмного забезпечення теж виступає проти цієї директиви, але ми не підписалися під цією заявою, тому що воно приймає дуже багато з того, проти чого слід виступати. Закони Європейського союзу вже занадто жорсткі, і мало просто запобігти подальшим зміни. Несправедливо забороняти людям обмінюватися музикою та іншими опублікованими роботами, і тільки драконівськими законами можна було б досягти цього. Отож, немає нічого дивного у тому, що такі закони пропонуються. Але виступати проти цієї директиви без критики її несправедливої мотивації недостатньо. Одне вживання терміна “інтелектуальна власність” — це вже слабке місце, тому що це демагогічний термін тих, хто хоче обмежити суспільство у правах.