English [en]   Deutsch [de]   español [es]   français [fr]   Nederlands [nl]   polski [pl]   русский [ru]   українська [uk]  

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Відкинути директиву про охорону ІВ

Коаліція громадянських свобод і групи споживачів виступають проти запропонованої директиви щодо посилення покарання за порушення авторських прав і патентів:

http://www.ipjustice.org/digital-rights/ipj-white-paper-acta-2008/

Фонд вільного програмного забезпечення теж виступає проти цієї директиви, але ми не підписалися під цією заявою, тому що воно приймає дуже багато з того, проти чого слід виступати. Закони Європейського союзу вже занадто жорсткі, і мало просто запобігти подальшим зміни. Несправедливо забороняти людям обмінюватися музикою та іншими опублікованими роботами, і тільки драконівськими законами можна було б досягти цього. Отож, немає нічого дивного у тому, що такі закони пропонуються. Але виступати проти цієї директиви без критики її несправедливої мотивації недостатньо. Одне вживання терміна “інтелектуальна власність” — це вже слабке місце, тому що це демагогічний термін тих, хто хоче обмежити суспільство у правах.

TOP

[логотип ФВПЗ]“Фонд вільного програмного забезпечення (ФВПЗ) — некомерційна організація, задачею якої є сприяння свободі користувачів комп'ютерів у всьому світі. Ми захищаємо права усіх користувачів програм”.

JOIN SHOP