Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Що нового в проекті і про проект GNU

Найближчі події | Ідіть в ногу з GNU/FSF | Прес інформація and Релізи

26 Січня 2011
Перший внесок Звіту про стан GNU доступний. Це часткове відродження оригінальногобюлетеня GNU, з метою надання усієї пов'язаної з GNU інформаціїчас від часу для стількох пакетів, наскільки це можливо. Додаткова інформація.
9 Грудня 2010
Savannah лежав протягом декількох днів через компрометацію пароля іпотім відмову диска. Крім того, деякі особливості Apache були відключені длявеб-сторінок. Усі новини.
16 листопада 2010
Громадянам США: Зупиніть закон про чорний список інтернету. Підпишіть петицію на http://demandprogress.org/blacklist, і перегляньте допис на fsf.org за детальнішою інформацією.
29 вересня 2010
Цікавитеся вільними відеоформатами? Нам потрібна ваша допомога! ФВПЗ шукає кількох добровольців, які бажають присвятити кілька годин на тиждень як надійні технічні консультанти, допомагаючи людям перекодувати їхні відео у вільні формати на кшталт WebM та Ogg Theora.
30 червня 2010
Червневий випуск Free Software Supporter вже готовий -- ви можете почитати його та підписатися для отримання майбутніх місячних випусків по електронній пошті.
25 березня 2010
GNU закликає людей, що працюють на вільному програмному забезпеченні дотримуватися стандартів та керівних принципівдля загальної доступності на GNU/Linux та інших вільних операційних системахз випуском Заява про можливості GNU.
20 Березня 2010
Президент ФВПЗ Річард Столмен пояснює небезпеку програмного забезпечення як послуги для вільних програм у новій статті.
2 січня 2010
Усі пакунки, які використовуютьGNU Automake для створення tar-архівів програм з make dist повинні оновитися до 1.11.1 або 1.10.3 чи іншим чином обійти проблему.
31 грудня 2009
ФВПЗ проводить нараду GNU хакерів для супроводжувачів та учасників GNU з 18 по 21 березня як частину конференції LibrePlanet 2010у Кембриджі, штат Массачусетс. Прочитайте подробиці та RSVP.
23 липня 2009
Президент ФВПЗ Річард Столмен пояснює несподівану взаємодію міжплатформою шведської піратської партії та вільним програмним забезпеченням і пропонуєрішення у своїй новій статті, Як платформа шведської піратської партії дає нове життя безкоштовномупрограмному забезпеченню.
27 травня 2009
Допоможіть покращити канадський закон про авторські права! Globe та Mail вже виклали C-61, закон про реформу авторських прав, на вікі для редагування. Перегляньте сторінку LibrePlanet за інформацією про участь.
27 травня 2009
FSF залучає нового менеджера кампаній, аби допомогти GNU і запуститиDefectiveByDesign, PlayOgg, та інших цікавих кампанії вільного програмного забезпечення. Прочитайте про працю таяк її застосувати.
7 травня 2009
ФВПЗ вже запустив нову програму стажування активістів вільного програмного забезпечення. Програми для літнього стажування приймаються до понеділка, 25 травня. Прочитайте усе оголошення.
14 квітня 2009
Richard Stallman has given an interview to O'Reilly Media in which he talks about Free Software licencing and a number of other current issues including software patents, free device drivers, and the FSF's current campaigns. Read the interview here.
25 Березня 2009
CREDIL проводить конкурс, де ви можете виграти грошовий приз за роботу над вільними програмами. Він триває вже кілька днів, а термін завершується у неділю 28 березня. Прочитайте більше.
24 Березня 2009
Wietse Venema та Creative Commons оголосили переможців щорічної премії за вільне програмне забезпечення на останньому тижні LibrePlanet. Прочитайте більше про їхню роботу та нагороди.
23 березня 2009
Допоможіть засіяти Javascript Trap! Протягом конференції LibrePlanet Річард Столмен оголосив план дій для вирішення проблеми невільних програм під Javascript, Flash та Silverlight. Прочитайте більше про цю загрозу для свободи користувачів і як ви можете допомогти.
7 березня 2009
More and more students are considering whether a university teaches computer science and software development using Free Software when deciding where they will study. If you know of a Free-Software-oriented university then email us.
24 лютого 2009
Новозеландці, будь ласка, підтримайте Фонд творчої свободи.
16 лютого 2009
Europeans, please attend this conference on the Telecom package, called "Who wants to control the Internet?".
1 Лютого 2009
PDF-це вільний формат, підтримуваний вільним програмним забезпеченням, однак багато документи в форматі PDFвказують вам використовувати програму для читання конкретного постачальника. Дізнайтеся більше про вільнепрограмне забезпечення для читання PDF і його переваги за адресою pdfreaders.org.
27 січня 2009
ФВПЗ вже опублікував нове виключення GCC виконавчих бібліотек, яке буде дозволяти усі кодовій основі GCC оновитися до GPLv3 та дозволяє розробку модульної оболонки для GCC.
9 січня 2009
З випуском публічної бета-версії Windows 7 сьогодні ФВПЗ оголошує про свою перемогу у кампанії BadVista.org. Читайте та поширюйте усе оголошення.

Що було нового у минулих роках