Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Що нового у проекті і про проект GNU

Найближчі події | Ідіть в ногу з GNU/ФВПЗ | Прес інформація і Релізи

23 Грудня 2008
Якщо Ваша школа використовує вільне програмне забезпечення - ми хочемо почути від вас чи можемо ми включити це до нашого списку. Ваша школа мігрувала на GNU/Linux, чи Ваша школа адаптувала політику для того, щоб відкидати використання власницького програмного забезпечення? Якщо це так то зв'яжіться із веб-майстрами webmasters@gnu.org щоб ми могли про це дізнатись.
05 Грудня 2008
Фонд вільного програмного забезпечення FSF шукає людей, які можуть допомогти портувати gNewSense на ноутбук Lemote, базовану на MIPS систему. Якщо ви можете - будь-ласка зв'яжіться за адресою info (at) fsf.org чи напряму із Річардом Столменом за адресою: rms (at) gnu.org .
19 Вересня 2008
Дякуємо SGI за випуск вільного тривимірного робочого столу GNU/Linux!
04 Вересня 2008
Жителі Франції -- Hadopi планує прийняти закон, 'Loi Creation et Internet', який буде наказувати людей, які не 'поважають' авторські права у інтернеті. Numerama знайомить із десятьма причинами для відхилення цього закону.
21 Серпня 2008
ФВПЗ висуває дві нагороди на рік, Премію за розвиток вільного програмного забезпечення та Премію для проектів з соціальної допомоги. Надсилайте ваші пропозиції для Нагород вільного програмного забезпечення за 2008 Нагородження відбудеться 31 Жовтня 2008 року.
31 Липня 2008
Фонд вільного програмного забезпечення FSF опублікував статтю, у якій описано обмеження, які Apple використовує для блокування програмного програмного забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GPLv3, на своїй платформі iPhone, для того щоб не надавати користувачам ділитися і модифікувати вільне програмне забезпечення на їхніх портативних комп'ютерах. Будь-ласка, прочитайте і поділіться із своїми друзями, членами сім'ї, колегами і співробітниками.
11 Липня 2008
Прочитайте і поділіться цими 5 причинами, чому потрібно утриматись від iPhone 3G із друзями, членами сім'ї. Система управління медіа правами під назвою DRM, яка присутня у iPhone, не дозволяє запускати вільне програмне забезпечення на ньому, а також дає право компанії Apple вибирати, яке програмне забезпечення може бути легально встановлене на мобільних комп'ютерах користувачів.
24 Червня 2008
Битва проти канадської DMCA!.
20 Червня
Вживаймо заходів щодо ACTA стосовно Анти-Контрафактної Торгової угоди.
14 Травня 2008
Фонд Вільного Програмного Забезпечення (FSF) відзначив віхи у кампанії PlayOgg.org, анонсувавши інформацію про те, що National Public Radio (NPR) новинна радіостанція WBUR Boston розпочала всесвітнє мовлення у мережі, використовуючи при цьому вільний аудіо формат Ogg Vorbis. Потік WBUR доступний за адресою http://www.wbur.org/listen/, або ви можете використовувати цю адресу для прослуховування http://audio.wbur.org/stream/live_ogg.m3u.
5 Березня 2008
GNU подав заявку на участь у програмі Google's Summer of Code 2008. Якщо ви хочете прийняти участь, як наставник, студент чи у будь-якій іншій ролі, будь-ласка ознайомтесь із побажаннями стосовно SoC а також із додатковими вказівками.
24 Січня 2008
Ми близькі до дати збільшення фонду, яке відбудеться взимку. Нам потрібно більше 70 членів для того, щоб досягнути нашої мети - 500 членів до кінця місяця. Приєднуйтесь сьогодні, і допоможіть розповсюдити інформацію, додавши віджет збільшення фонду на Ваш блоґ чи веб-сайт!

Що було нового у минулих роках


Ця сторінка іншими мовами:

[en] English   [ar] العربية   [bg] български   [de] Deutsch   [fr] français   [it] italiano   [sq] Shqip   [sr] српски   [uk] українська  

 [логотип ФВПЗ] “Фонд вільного програмного забезпечення (ФВПЗ) — некомерційна організація, задачею якої є сприяння свободі користувачів комп'ютерів у всьому світі. Ми захищаємо права усіх користувачів програм”.