English [en]   Deutsch [de]   ελληνικά [el]   français [fr]   hrvatski [hr]   italiano [it]   日本語 [ja]   Nederlands [nl]   português do Brasil [pt-br]   русский [ru]   Shqip [sq]   українська [uk]   简体中文 [zh-cn]  

Освіта → Аналіз випадків

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Аналіз випадків

Ми проводимо дослідження у світовому масштабі, розбираючи приклади приватних, державних, а також неофіційних освітніх установ, в яких успішно освоїли вільні програми. Ми не намагаємося зібрати тут вичерпний каталог. Ми лише наводимо конкретні випадки успіху; ми віримо, що ці свідчення надихнуть тих, хто вперше обмірковує установку або перехід на вільні програми.

Якщо вам відомий випадок, який можна було б включити сюди, повідомте,будь ласка, нам за адресою: <education@gnu.org>.

Аргентина | Індія

Аргентина

Християнська євангельська школа Неукена (ECEN)
Вчительці початкових класів з незначними технічними навичками вдалося переконати перевести всі робочі станції в її школі, в тому числі комп'ютери в кабінетах адміністрації та в бібліотеці.

Індія

Амбедкарський громадський обчислювальний центр(AC3)
Група прихильників вільного програмного забезпечення в Банґалорі навчає дітей з малозабезпечених сімей роботі на комп'ютері, застосовуючи виключно вільні системи та програми.

Ірімпанамська професійна вища середня школа
Одна з кількох тисяч шкіл, які повністю перейшли на вільні програми у рамках державного проекту IT@School.

TOP

[логотип ФВПЗ]“Фонд вільного програмного забезпечення (ФВПЗ) — некомерційна організація, задачею якої є сприяння свободі користувачів комп'ютерів у всьому світі. Ми захищаємо права усіх користувачів програм”.

JOIN SHOP