English [en]   Deutsch [de]   ελληνικά [el]   français [fr]   hrvatski [hr]   italiano [it]   日本語 [ja]   Nederlands [nl]   русский [ru]   Shqip [sq]   українська [uk]  

Associate members power up the Free Software Foundation. Help smash our goal of 700 new members or donate by December 31st!

Join

$80 055
$450 000

Освіта → Аналіз випадків

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Аналіз випадків

Ми проводимо дослідження у світовому масштабі, розбираючи приклади приватних, державних, а також неофіційних освітніх установ, в яких успішно освоїли вільні програми. Ми не намагаємося зібрати тут вичерпний каталог. Ми лише наводимо конкретні випадки успіху; ми віримо, що ці свідчення надихнуть тих, хто вперше обмірковує установку або перехід на вільні програми.

Якщо вам відомий випадок, який можна було б включити сюди, повідомте,будь ласка, нам за адресою: <education@gnu.org>.

Аргентина | Індія

Аргентина

Християнська євангельська школа Неукена (ECEN)
Вчительці початкових класів з незначними технічними навичками вдалося переконати перевести всі робочі станції в її школі, в тому числі комп'ютери в кабінетах адміністрації та в бібліотеці.

Індія

Амбедкарський громадський обчислювальний центр(AC3)
Група прихильників вільного програмного забезпечення в Банґалорі навчає дітей з малозабезпечених сімей роботі на комп'ютері, застосовуючи виключно вільні системи та програми.

Ірімпанамська професійна вища середня школа
Одна з кількох тисяч шкіл, які повністю перейшли на вільні програми у рамках державного проекту IT@School.

ПЕРЕЙТИ НА ПОЧАТОК


[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

The Free Software Foundation is the principal organizational sponsor of the GNU Operating System. Support GNU and the FSF by buying manuals and gear, joining the FSF as an associate member, or making a donation, either directly to the FSF or via Flattr.