English [en]   Deutsch [de]   français [fr]   hrvatski [hr]   日本語 [ja]   русский [ru]   Shqip [sq]   українська [uk]  

Meet the GNU contributors in person at the GNU Hackers' Meeting!

The 8th GNU Hackers' Meeting takes place in Munich, Germany from 15–17 August 2014. It spans three days, and comprises talks about new GNU programs, status of the GNU system and news from the free software community.

Register now to secure your place.

Освіта → Аналіз випадків

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Аналіз випадків

Ми проводимо дослідження у світовому масштабі, розбираючи приклади приватних, державних, а також неофіційних освітніх установ, в яких успішно освоїли вільні програми. Ми не намагаємося зібрати тут вичерпний каталог. Ми лише наводимо конкретні випадки успіху; ми віримо, що ці свідчення надихнуть тих, хто вперше обмірковує установку або перехід на вільні програми.

Якщо вам відомий випадок, який можна було б включити сюди, повідомте,будь ласка, нам за адресою: <education@gnu.org>.

Аргентина | Індія

Аргентина

Християнська євангельська школа Неукена (ECEN)
Вчительці початкових класів з незначними технічними навичками вдалося переконати перевести всі робочі станції в її школі, в тому числі комп'ютери в кабінетах адміністрації та в бібліотеці.

Індія

Амбедкарський громадський обчислювальний центр(AC3)
Група прихильників вільного програмного забезпечення в Банґалорі навчає дітей з малозабезпечених сімей роботі на комп'ютері, застосовуючи виключно вільні системи та програми.

Ірімпанамська професійна вища середня школа
Одна з кількох тисяч шкіл, які повністю перейшли на вільні програми у рамках державного проекту IT@School.

[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

Фонд вільного програмного забезпечення - це провідна організація, відповідальна за розробку операційної системи GNU. Підтримайте GNU і ФВПЗ покупкою посібників і інших товарів, приєднанням до ФВПЗ в якості члена-партнера або пожертвуваннями прямо у фонд чи черезFlattr.

перейти на початок