English [en]   Deutsch [de]   ελληνικά [el]   español [es]   français [fr]   hrvatski [hr]   italiano [it]   日本語 [ja]   lietuvių [lt]   Nederlands [nl]   português do Brasil [pt-br]   русский [ru]   українська [uk]  

Associate members power up the Free Software Foundation. Help smash our goal of 700 new members or donate by December 31st!

Join

$45 502
$450 000

Освіта → Група освіти

Це переклад оригінальної сторінки з англійської мови.

Група освіти

Група освіти спочатку була створений для того, щоб побудувати розділ всередині веб-сторінки gnu.org , в якому, зокрема, розглядатиметься важливість використання вільного програмного забезпечення в галузі освіти. Ми вважаємо, що досягнення Проекту GNU, якщо ми хочемо мати ефективний позитивний вплив на суспільство в цілому, повинні бути застосовані у всіх областях освіти.

Команда являє собою відповідь на необхідність всебічного доступу в прийнятті вільного програмного забезпечення з боку освітніх установ. З технічною підтримкою і наявністю відповідних вільних освітніх програм, покращенням розуміння основ філософії GNU значно допоможуть в процесі прийняття рішень в моменти, коли школи та університети розглядають можливість установки або переходу на вільне програмне забезпечення. З цієї причини ми прагнемо підкреслити важливість етичних принципів вільного програмного забезпечення, тому що вони узгоджуються з цілями освітніх установ на всіх рівнях. Цей підхід буде з плином часу забезпечувати успіх і ефективність переходу на вільне програмне забезпечення. Підвищення обізнаності про ці принципи - основна мета нашої команди.

Ми заперечуємо проти будь-яких заходів, які вживають уряди або освітні установи, щоб ввести використання власницького програмного забезпечення та відповідних стандартів у школах. Ми відстоюємо право викладачів і учнів використовувати вільне програмне забезпечення у школі.

Нашою роботою ми хочемо надати докази того, що свободи, надані вільним програмним забезпеченням, живе не тільки в абстрактних теоріях, а їх можуть практикувати всі користувачі, у тому числі й освітні установи. Університети і школи можуть і повинні ефективно використовувати ці свободи, і наша мета показати, як.

З прицілом на майбутнє команда має намір зробити наступні кроки:

Якщо ви зацікавлені в нашій роботі і хочете допомогти або якщо у вас єпитання чи пропозиції, або ви знаєте освітні установ з усього світу, якіслідують філософії GNU і успішно перейшли на вільне програмне забезпечення, будь ласка, повідомте нам на <education@gnu.org>.

ПЕРЕЙТИ НА ПОЧАТОК


[логотип ФВПЗ]“Наша місія    збереження, захист та підтримка свободи використання, вивчення, модифікації, копіювання і розповсюдження комп'ютерних програм, а також захист прав користувачів вільних програм”.

The Free Software Foundation is the principal organizational sponsor of the GNU Operating System. Support GNU and the FSF by buying manuals and gear, joining the FSF as an associate member, or making a donation, either directly to the FSF or via Flattr.